náhled

Ahové

Program v době karantény

Každý pátek od 16:00 máme schůzky přes skype. Odkaz pro připojení posíláme obvykle přesně v 16:00 na email a do skupiny na WhatsAppu. Schůzka je cca. na hodinu.

Karanténa je ideální doba na plnění stezky a skautské zkoušky. Pokud jste stezku ztratili, stáhněte si ji zde. Skautskou zkoušku pak seženete tady. Splněné úkoly si vedle stezky můžete zapisovat i do online tabulky. Když pak ztratíte stezku, budete mít v tabulce napsané, které úkoly už jste měli hotové. V tabulce máte zeleně vyznačené úkoly, které jsou ideální na plnění na doma.

Emaily - čas od času vám posíláme mailem nějaké info k oddílu. Pokud vám maily nechodí, napište vedoucím.

Úkoly

17. 4. Do příští schůzky si každý vyberte úkol ze stezky, nebo ze skautské zkoušky. Napište vedoucím jaký úkol to je (do neděle do večera) a splňte ho do pátku do začátku schůzky.

10. 4. Na Velikonoce jsme si dali úkol, který je už přípravou na skautský slib. Informace k němu najdete tady.

3. 4. Každý si na této stránce vybereme či vymyslíme nějakou věc, které bychom se chtěli věnovat každý den. Poté si nastavíme počet dní, po které to chceme plnit, klikneme na "Generovat" a dostaneme tabulku, kde si můžeme plnění v jednotlivé dny odškrtnout. Úkoly si můžete taky zapsat a plnit v úkolu č. 19 ve stezce.


 

Junák, 7. středisko BLANÍK Praha 4 

Gončarenkova 628/15, 147 00 Praha 4

IČO: 604 469 27 
Číslo jednotky: 114.07

kontakt na vedení oddílu:    

utahove@skaut.cz   
Powered by nPress ~ administrace